logo male

lokalita

Výborná dopravní dostupnost
Bezpečné a bezstarostné bydlení
Návrh zařízení a design interiéru s designérem
Pravidelná údržba
Výhodné financování
Jen kousek do centra

Libeň, na jedné straně vnímána jako emotivní pražská čtvrť úzce spojená s životem Bohumila Hrabala, prosluněné místo s přízemními domečky, malebnými zákoutími, přírodou a řekou Rokytkou, na druhé jako tradiční část Prahy s průmyslovou minulostí a monumentálními stavbami. Svým obyvatelům v současnosti poskytuje komfort městského bydlení s kvalitním kulturním vyžitím a zároveň příležitost k aktivitám v přírodě.

Rezidence Vacínova se vyznačuje výbornou dopravní dostupností do centra Prahy. Stanice metra linky B, zastávky deseti linek tramvaje a osmi linek autobusu jsou v dosahu 100 m od bytového domu. V docházkové vzdálenosti se nacházejí škola, školka, supermarket, pošta. Milujete-li život ve městě, pak oceníte množství bister a útulných kavárniček, stejně jako výlety za kulturou do Divadla Pod Palmovkou, za historií do Národního památníku Vítkov nebo zábavou do nákupního centra Harfa.

Za tuto lokalitu budou rádi také milovníci přírody při relaxu u řeky, jízdě na kole v lesoparkuči při odpalu golfových míčků na Rohanském ostrově. Bohatou škálu sportovních aktivit naleznete v blízkém fitness a wellness centru včetně bazénu i saunového světa.

slide dolu