logo male

o projektu

Unikátní bytový dům Rezidence Vacínova vzešel z komorního projektu založeného na ohleduplné revitalizaci původní secesní stavby z roku 1909. Nachází se v Libni, pražské čtvrti se zajímavou historií a plnou občanskou vybaveností přímo u metra Palmovka.

Klientům nabízí patnáct bytových jednotek v dispozicích 2+kk od 32 m² až po 4+kk s rozlohou 79 m² včetně dvou podkrovních bytů s terasou a dva nebytové prostory v podzemním podlaží. Projekt s jednotným architektonickým konceptem počítá rovněž s úpravou dvora, společných prostor a výstavbou moderního výtahu, který s respektem doplní původní historickou stavbu. Klient je po dobu výstavby v přímém kontaktu s realizační firmou interiérovým designérem. Má tak od počátku možnost ovlivnit příběh svého budoucího domova s veškerým komfortem konzultací i návštěv partnerských showroomů pro individuální výběr podlah, dlažeb, betonových stěrek i kuchyně. Pro méně náročné klienty je připraven program standard, který navzdory svému názvu nabízí nadstandardní výbavu, jejíž součástí jsou plovoucí dřevěné podlahy, dveře se zvýšeným odhlučněním i sanita kvalitních světových značek. Více informací ke standardní výbavě viz PDF standardy.

Prodej bytových jednotek je zahájen od konce ledna 2018, kdy se s Vámi rádi osobně setkáme u kávy či čaje v našem nově zrekonstruovaném vzorovém bytě Rezidence Vacínova. Návštěvy vzorového bytu a konzultace budou probíhat v předem domluvených termínech.

Dokončení celé stavby je plánováno na konec roku 2018. Bytové jednotky budou k nastěhování od ledna 2019.

„Bydlete v Rezidenci Vacínova. Bydlete s příběhem…“

základní údaje o projektu

CENA: 3 480 500 až 8 120 000 Kč
PŘEDMĚT KOUPĚ: bytové jednotky
OBYTNÁ PLOCHA: 32,3 – 78,9 m²
DISPOZICE: 2+kk – 4+kk
LOKALITA: Libeň
NASTĚHOVÁNÍ: leden 2019

Přinášíme vám

luxusni bydleni