Menu
Stabilita realit

Real Estate

Kombinujeme stabilitu rezidenčních nemovitostí s vlastními přístupy, které nám zajišťují vysokou výnosnost.

42 transakcí

Počet realizovaných
nemovitostních transakcí

115 mil Kč

Aktuální hodnota realizovaných
nemovitostních transakcí

4 divize

Nákup a pronájem nemovitostí,
developerské projekty, pozemky, House Flipping

+30 tis m2

Celková plocha nemovitostí
u realizovaných transakcí

O Charles Bridge Real Estate

Zaměřujeme se na 4 nemovitostní segmenty - nákup a pronájem nemovitostí, developerské projekty, pozemky a House Flipping.

U každé transakce vždy dbáme na důsledný risk management. Primárním cílem je vyhledávání vlastních nemovitostních investic, sekundárně se spolufinancováním podílet na větších developerských projektech v řádu vyšších desítek milionů korun. Využíváme potenciálu lokality. Doručujeme projekty nadčasové, kvalitní a cenově dostupné. Diverzifikujeme rizika.

Rezidence Vacínova, Praha

Unikátní bytový dům Rezidence Vacínova vzešel z komorního projektu založeného na ohleduplné revitalizaci původní secesní stavby z roku 1909. Nachází se v pražské Libni, čtvrti s plnou občanskou a dopravní vybaveností přímo u metra Palmovka.

Bytové jednotky: 15
Užitná plocha 800m2+
Projekt dokončen
Projekt Zeměchy Living

"Zeměchy Living I“ je první dokončenou fází projektu, který je ve své finální fázi počítá s celkovou výstavbou 20-30 rodinných domů a dvojdomů. Přidaná hodnota projektu tkví v atraktivitě lokality středních Čech s velmi dobrou dopravní dostupností do Prahy a Kralup nad Vltavou. Zároveň je projekt koncipován - i přes užité architektonické, stavební i technologické prvky - jako dostupné rodinné bydlení.

Bytové jednotky: 2
Užitná plocha: 700m2+
Projekt dokončen
Projekt Vajnorská 21, Bratislava

Projekt Vajnorská 21 představuje rekonstrukci bývalé administrativní budovy na unikátní polyfunkční objekt s nabídkou bydlení, kanceláří a obchodních prostor.

Bytové jednotky: 55
Užitná plocha 5000m2+
Projekt dokončen
Průmyslový park Dubnica, Slovensko

Podíleli jsme se na spolufinancování a prodeji průmyslového parku Dubnica, který je prvním parkem kvalitativní třídy A v regionu rozprostírajícím se na ploše téměř 200.000 m2 mezi městy Nová Dubnica a Dubnica nad Váhom.

Celková plocha: 200.000 m2
Skladové plochy (Dubnica I): 94.000 m2
Skladové plochy (Dubnica II): 16.000 m2
Prodáno
Logistický park Ljubljana, Slovinsko

Podíleli jsme se na spolufinancování a prodeji projektu logistického parku navazujícího přímo na letiště Joža Pučnika v Lublani.

Celková plocha: 90.000 m2
Skladové a kancelářské plochy: 36.000 m2
Prodáno
"Nadčasovost, kvalita a dostupnost - to jsou společné jmenovatele všech našich projektů."
Dluhopisové financování skupiny
Společnosti Charles Bridge Investment Group, a.s., hlavní společnosti naší investiční skupiny, byl v roce 2020 Českou národní bankou schválen prospekt dluhopisového programu do výše 2 miliardy Kč s dobou trvání 10 let. Rozhodnutí o schválení prospektu je dostupné zde.

Finance načerpané skrze dluhopisy budou primárně investovány do nákupů investičních bytů a rodinných domů s následným dlouhodobým pronájmem, vlastních developerských projektů výstavby rodinných domů, nákupů pozemků s možností následné realizací projektů rezidenčního bydlení či tzv. House Flipping, neboli nákup bytových jednotek, jejich rekonstrukce a následný prodej.

Nyní se na vybraných projektech skupiny můžete podílet jako investoři. Získejte možnost fixního výnosu dluhopisů vydaných českou investiční skupinou.

Pojďme růst společně!

Máte zájem podílet se na aktuálních projektech skupiny a stát se tak spoluinvestorem? Napište nám ZDE a my se Vám ozveme.

Upozornění: Investování do dluhopisů je spojeno s celou řadou rizik. Více informací naleznete zde. Úplný popis rizik je uveden v prospektu dluhopisového programu.

Charles Bridge Investment Group Reporty

Pondělní komentáře finančních trhů

Pravidelné komentáře zásadních událostí na finančních trzích.

Výkonnost fondu Global Macro

Měsíční zpráva hlavního portfolio managera Jana Kašky ke stavu fondu.

Aktuální dění v nemovitostní divizi

Čtvrtletní newsletter bilancování aktivit a projektů očima obchodního ředitele Adama Kotrby.

Edukativní činnost, vzdělávání a kurzy

Přehledné informace o aktuálních vzdělávacích kurzech, webinářích a programech.