Menu
Stabilita realit

Real Estate

Kombinujeme stabilitu rezidenčních nemovitostí s vlastními přístupy, které nám zajišťují vysokou výnosnost.

42 transakcí

Počet realizovaných
nemovitostních transakcí

180 mil Kč

Aktuální hodnota realizovaných
nemovitostních transakcí

4 divize

Nákup a pronájem nemovitostí,
developerské projekty, pozemky, House Flipping

+30 tis m2

Celková plocha nemovitostí
u realizovaných transakcí

O Charles Bridge Real Estate

Zaměřujeme se na 4 nemovitostní segmenty - nákup a pronájem nemovitostí, developerské projekty, pozemky a House Flipping.

U každé transakce vždy dbáme na důsledný risk management. Primárním cílem je vyhledávání vlastních nemovitostních investic, sekundárně se spolufinancováním podílet na větších developerských projektech v řádu vyšších desítek milionů korun. Využíváme potenciálu lokality. Doručujeme projekty nadčasové, kvalitní a cenově dostupné. Diverzifikujeme rizika.

Rezidence Vacínova, Praha

Unikátní bytový dům Rezidence Vacínova vzešel z komorního projektu založeného na ohleduplné revitalizaci původní secesní stavby z roku 1909. Nachází se v pražské Libni, čtvrti s plnou občanskou a dopravní vybaveností přímo u metra Palmovka.

Bytové jednotky: 15
Užitná plocha 800m2+
Projekt dokončen
Projekt Zeměchy Living

"Zeměchy Living I“ je první dokončenou fází projektu, který je ve své finální fázi počítá s celkovou výstavbou 20-30 rodinných domů a dvojdomů. Přidaná hodnota projektu tkví v atraktivitě lokality středních Čech s velmi dobrou dopravní dostupností do Prahy a Kralup nad Vltavou. Zároveň je projekt koncipován - i přes užité architektonické, stavební i technologické prvky - jako dostupné rodinné bydlení.

Bytové jednotky: 2
Užitná plocha: 700m2+
Projekt dokončen
Projekt Vajnorská 21, Bratislava

Projekt Vajnorská 21 představuje rekonstrukci bývalé administrativní budovy na unikátní polyfunkční objekt s nabídkou bydlení, kanceláří a obchodních prostor.

Bytové jednotky: 55
Užitná plocha 5000m2+
Projekt dokončen
Průmyslový park Dubnica, Slovensko

Podíleli jsme se na spolufinancování a prodeji průmyslového parku Dubnica, který je prvním parkem kvalitativní třídy A v regionu rozprostírajícím se na ploše téměř 200.000 m2 mezi městy Nová Dubnica a Dubnica nad Váhom.

Celková plocha: 200.000 m2
Skladové plochy (Dubnica I): 94.000 m2
Skladové plochy (Dubnica II): 16.000 m2
Prodáno
Logistický park Ljubljana, Slovinsko

Podíleli jsme se na spolufinancování a prodeji projektu logistického parku navazujícího přímo na letiště Joža Pučnika v Lublani.

Celková plocha: 90.000 m2
Skladové a kancelářské plochy: 36.000 m2
Prodáno