Menu
Stabilita realit

Real Estate

Využíváme potenciálu lokality. Doručujeme projekty nadčasové, kvalitní a cenově dostupné.

25 projektů

Nemovitosti a projekty
v majetku skupiny

135 mil Kč

Aktiva v rámci
nemovitostní divize

4 pilíře

Byty, domy,
komerční budovy a pozemky

190 tis m2

V realizovaných a
aktuálních projektech

O Charles Bridge Real Estate

Zaměřujeme se na výkupy a oddlužení bytových jednotek, rodinných domů a pozemků, vlastní projekty výstavby rezidenčních nemovitostí a mezaninové spolufinancování developerských projektů. Primárním cílem je vyhledávání vlastních nemovitostních investic, sekundárně se spolufinancováním podílet na větších developerských projektech v řádech vyšších desítek milionů korun.

Rezidence Michelský mlýn, Praha

Projekt situovaný v klidné parkové části pražské Michle, přesto s vynikající dopravní obslužností, nabídne 17 bytových jednotek s balkóny a terasami spolu s 12 parkovacími místy. Očekávání získání stavebního povolení v Q2 2021. Dokončení projektu kalkulováno v Q3 2022.

Bytové jednotky: 17
Užitná plocha 800m2+
Schvalování stavebního povolení
Rezidence Vacínova, Praha

Unikátní bytový dům Rezidence Vacínova vzešel z komorního projektu založeného na ohleduplné revitalizaci původní secesní stavby z roku 1909. Nachází se v pražské Libni, čtvrti s plnou občanskou a dopravní vybaveností přímo u metra Palmovka.

Bytové jednotky: 15
Užitná plocha 800m2+
Projekt dokončen
Projekt Zeměchy Living

Svou architekturou jsou "Zeměchy Living“ nepřehlédnutelným projektem díky užitým architektonickým, stavebním i technologickým prvkům. Projekt výstavby rodinných domů je ve své první fázi, v atraktivní lokalitě s velmi dobrou dopravní dostupností do Prahy.

Projekt dokončen
Projekt Vajnorská 21, Bratislava

Projekt Vajnorská 21 představuje rekonstrukci bývalé administrativní budovy na unikátní polyfunkční objekt s nabídkou bydlení, kanceláří a obchodních prostor.

Bytové jednotky: 55
Užitná plocha 5000m2+
Projekt dokončen
Průmyslový park Dubnica, Slovensko

Podíleli jsme se na spolufinancování a prodeji průmyslového parku Dubnica, který je prvním parkem kvalitativní třídy A v regionu rozprostírajícím se na ploše téměř 200.000 m2 mezi městy Nová Dubnica a Dubnica nad Váhom.

Celková plocha: 200.000 m2
Skladové plochy (Dubnica I): 94.000 m2
Skladové plochy (Dubnica II): 16.000 m2
Prodáno
Logistický park Ljubljana, Slovinsko

Podíleli jsme se na spolufinancování a prodeji projektu logistického parku navazujícího přímo na letiště Joža Pučnika v Lublani.

Celková plocha: 90.000 m2
Skladové a kancelářské plochy: 36.000 m2
Prodáno
"Nadčasovost, kvalita a dostupnost - to jsou společné jmenovatele všech našich projektů."
Dluhopisové financování skupiny
Společnosti Charles Bridge Investment Group, a.s., hlavní společnosti naší investiční skupiny, byl v roce 2020 Českou národní bankou schválen prospekt dluhopisového programu do výše 2 miliardy Kč s dobou trvání 10 let. Rozhodnutí o schválení prospektu je dostupné zde.

Finance načerpané skrze dluhopisy budou primárně investovány do nákupů investičních bytů a rodinných domů s následným dlouhodobým pronájmem, development výstavby rodinných domů, development s následnou realizací projektů rezidenčního bydlení či mezaninové financování developerských projektů.

Nyní se na vybraných projektech skupiny můžete podílet jako investoři. Získejte možnost fixního výnosu dluhopisů vydaných českou finanční skupinou.

Pojďme růst společně!

Máte zájem podílet se na aktuálních projektech skupiny a stát se tak spoluinvestorem? Napište nám ZDE a my se Vám ozveme.

Upozornění: Investování do dluhopisů je spojeno s celou řadou rizik. Více informací naleznete zde. Úplný popis rizik je uveden v prospektu dluhopisového programu.

Často se lidé ptají

Ano, jako jednu z možností financování našich projektů využíváme dluhopisové financování. Detaily týkající se dluhopisové emise jsou přístupné investorům k nahlédnutí na stránkách skupiny v sekci Real Estate a na této stránce.
Především komfortní typ investice s předem jasným fixním výnosem. Zároveň se můžete od 50.000 Kč podílet na developerských projektech skupiny v řádech vyšších desítek či nižších stovek milionů CZK.
U nás neplatíte žádný vstupní ani výstupní poplatek za nákup, žádný poplatek za správu, evidenci či administrativu. Jediný náklad je Váš čas, který doporučujeme věnovat vlastní analýze dluhopisu a rovněž čas na vyplnění Smlouvy o úpisu dluhopisů.
Nenašli jste odpověď?
Kontaktujte nás

Charles Bridge Investment Group Reporty

Pondělní komentáře finančních trhů

Pravidelné komentáře zásadních událostí na finančních trzích.

Výkonnost fondu Global Macro

Měsíční zpráva hlavního portfolio managera Jana Kašky ke stavu fondu.

Aktuální dění v nemovitostní divizi

Čtvrtletní newsletter bilancování aktivit a projektů očima obchodního ředitele Adama Kotrby.

Edukativní činnost, vzdělávání a kurzy

Přehledné informace o aktuálních vzdělávacích kurzech, webinářích a programech.