Menu
Akvizice firmy je o osobním pocitu.

Private Equity

Identifikace přidané hodnoty je pro nás základním prvkem DNA při akvizici firem.

Zhodnocení do 3 let

Obvyklé cílované zhodnocení akvírované společnosti

Investice do 100 mil.

Maximální výše poskytnuté vlastní equity na akvizici

100% nebo majorita

Hlavní kritérium pro vlastnictví společnosti

Odvětví s potenciálem

Nezbytný vlastní identifikační proces potenciálů

O Charles Bridge Private Equity

Aktivně se zajímáme o akvizice firem, ve kterých identifikujeme přidanou hodnotu v podobě jejího zaměření. Jsme přesvědčeni, že dobrá investice není jen o výši vloženého kapitálu. Proto hledíme na další parametry, které jsou pro nás osobně velmi důležité. Při každé investici usilujeme o 100 % nebo majoritní podíl. Následně se aktivně zapojujeme do vedení a fungování společnosti, tvorbě její strategie a přidané hodnoty, stejně jako kontroly hospodaření a risk managementu.

V celém procesu uplatňujeme získanou odbornost a nabyté zkušenosti. Z podstaty věci investujeme jen tam, kde své cenné know-how můžeme spolehlivě využít. Firmám tak neposkytujeme pouze a jen finanční prostředky, nýbrž celý náš znalostní aparát.

"Akvizice firem je pro nás především o osobním pocitu, ne jen o číslech."
Investiční
projekty

Quastic

Projekt zabývající se od roku 2012 online vzděláváním traderů a investorů z České republiky a Slovenska na světových finančních trzích. Od roku 2015 výrazně expanduje i na zahraniční trhy, jakými jsou Malajsie, Polsko, Itálie, Hong Kong, Singapur, Taiwan a další. V současné době platforma sdružuje a vzdělává studenty ve více než 90 zemích světa.

Trhy.cz

Platforma zabývající se online vzděláváním a certifikací znalostí v oblasti investic a finanční gramotnosti. Intenzivní 12 týdenní soubor kurzů je postaven na praktických zkušenostech z reálného prostředí fungování akciových trhů, komodit, nemovitostí, dluhopisů, opcí, kryptoměn nebo programování automatických obchodních systémů (AOS).